سالن زیبایی عهدیه سلیمانی ارائه دهنده‌ی خدمات احیای ریشه تا ساقه مو

ما یه سالن زیبایی هستیم با تمرکز بر سلامت مو !
دیدی که ما در سالن به مسائل آرایشی داریم کمی متفاوته. اولویت اصلی ما حفظ و یا برگشت سلامت موهای شماست.
لاین‌های اصلی سالن ما لاین اسکالپ اسکراب برای بهبود مشکلات کف سر و نیوشاتراپی برای احیای ساقه موی آسیب دیده هستن !
معرفی کامل و توضیحات خدمات مارو میتونین پایین تر ببینید.

سالن زیبایی عهدیه سلیمانیسالن زیبایی عهدیه سلیمانی

خدمات ما


bg

اسکراب کف سر

مشکلات کف سر

کف سرهای مختلف طبیعت‌های متفاوتی دارند. کف سر می‌تونه چرب باشه٬ میتونه مختلط باشه یا خشک و مقدار زیاد هرکدوم از این حالت‌ها می‌تونه باعث به وجود مشکلات خاص خودش میشه.
مثلا کف سر چرب میتونه باعث مشکلاتی مثل ریزش مو ، خارش کف سر ، رشد انگل دمودکس و قارچ مالاسزیا بشه.
کف سر خشک بیماری هایی مثل سوریازیس ،اگزما التهاب و خارش بشه
کف سر مختلط میتونه همه ی علائم کف سر چرب رو در قسمت خشک و چرب داشته باشه

تشخیص این مشکلات با نگاه ساده به کف سر قابل تشخیص نیست چون طبیعت ساقه مو و کف سر متفاوت میتونه باشه و به راحتی اشتباه گرفته بشه و باید با دستگاه آنالیزگر این تشخیص انجام بشه.برای اینکار بهتره که به متخصص در این زمینه مراجعه کنیم و پس از تشخیص درست طبیعت مو به اقدامات و مراقبت‌های لازم کف سرمون بپردازیم.

انگل دمودکس، خارش کف سر، چربی کف سر، خشکی کف سر

راه حل؟ اسکراب کف سر

در اسکراب کف سر، ما چه کارهایی انجام میدیم؟

بعد از مرحله ی آنالیز و تشخیص مشکل شما و بررسی شکایات شما لاین اختصاصی اسکراب برای کف سر شما طراحی میشه !

یعنی چی !؟

همو‌طور که گفتیم هر سری میتونه طبیعت و مشکل متفاوتی داشته باشه که بسته به این موارد نیاز به یک درمان متفاوت داره! پس برای هر سری لاین اسکراب خاص جداگانه و مراقبت‌های جداگانه ای متناسب با اون سر درنظر گرفته میشه و مراحل درمان شما شروع میشه! بسته به نوع درمان مورد نیاز شما ۳ الی ۴ مرحله کار روی سر شما انجام میشه و تا ۸ لاین دستگاه مختلف براتون استفاده میشه.

نتیجش چی میشه !؟

در نتیجه این کار کف سر شما کاملا تمیز تحویل شما داده میشه، نگه‌داری و مراقبت‌های لازم بهتون آموزش داده میشه و اگر نیازی به تکرار باشه توضیحات کامل بهتون داده میشه تا سر زمان تعیین شده جلسه‌های درمان رو طی کنید.

بعد درمان چیکار کنم!؟

ما تمام مراقبت‌های لازم خاص کف سر شمارو بهتون آموزش میدیم، از جمله : نوع شامپوی مورد نیاز، نوع شست‌و‌شو و تمام مراقبت‌های لازم برای حفظ سلامت کف سر بعد از اسکراب.

bg

نیوشا تراپی

مشکلات ساقه‌ی مو

درمان موخوره

ساقه‌ی مو می‌تونه مشکلات مختلفی داشته باشه که از رایج ترین‌هاش می‌شه به موخوره، وز شدن مو، خشک شدن مو، کشسان شدن و خورد شدن مو در اثر دکلره و خیلی مشکلات دیگه اشاره کرد.

مشکلات موی شما با دستگاه آنالیزگر قابل تشخیصه. برای اینکار بهتره که به متخصص در این زمینه مراجعه کنیم و پس از تشخیص مشکل مو به اقدامات و مراقبت‌های لازم برای یرطرف کردنش بپردازیم.

راه حل؟ نیوشاتراپی

در اسکراب نیوشاتراپی، ما چه کارهایی انجام میدیم؟

بعد از اینکه موی شما داخل دستگاه آنالیز شد و ایراد موی شما مشخص شد با توجه با آسیبی که موی شما داره ۶نوع ویتامینه برای شما انتخاب می‌شه! در کنار این لاین‌ها از دستگاه های مختلف برای تاثیرگذاری بیشتر احیا نفوذ بیشتر مواد به عمق مو و ماندگاری طولانی‌تر نیوشاتراپی استفاده می‌شه !

نتیجش چی میشه !؟


موهای شما با حفظ حالت آبرسانی می‌شه حجم میگیره برق مو بیشتر می‌شه حالت فر مو بهتر میشه و احیا می‌شه!
نیوشاتراپی اصلا صافی و اتوکشی نداره، کاملا درمانی هست، تغییری در حالت مو ایجاد نمی‌کنه و به هیچ وجه فر مو رو از بین نمی‌بره و حتی بعد آبرسانی فر مو رو زیباتر هم می‌کنه

بعد نیوشاتراپی چیکار کنم!؟


ما تمام مراقبت‌های لازم خاصبرای موی شمارو بهتون آموزش میدیم، از جمله : نوع شامپوی مورد نیاز، نوع شست‌و‌شو و تمام مراقبت‌های لازم برای حفظ سلامت مو و ماندگاری بیشتر نیوشاتراپی.

سالن زیبایی عهدیه سلیمانیدرباره ما

این خدمات رو کی ارائه می‌ده؟

عهدیه سلیمانی

عهدیه سلیمانی

من عهدیه سلیمانی هستم فارغ التحصیل رشته‌ی پرستاری از دانشگاه شهید بهشتی و موسس سالن زیبایی عهدیه سلیمانی 

دیدی که من به مسائل آرایشی دارم کمی متفاوته. اولویت اصلی ما در سالنمون حفظ ویا برگشت سلامت موهای شماست. 

از جمله کارهایی که در سالن انجام میدیم اسکالپ اسکراب یا اسکراب کف سر هست که کاملا با دید علمی بررسی و انجام میشه. برای توضیحات بیشتر و دیدن خدمات ما به بخش معرفی سر بزنید.

سلام من نیوشام و ۲۸ سالمه. من مدرک کارشناسی رشته ی نرم افزار و کارشناسی ارشد رشته‌ی مدیریت نواوری تکنولوژی دارم و در حال گذراندن دوره‌ی دکترا در زمینه ی مدیریت هستم !

به عنوان یک متخصص در زمینه ی احیای مو در سالن زیبایی عهدیه سلیمانی علم و تجربه‌ی بالایی در این زمینه دارم و روز به روز به دنبال پیشرفت و به روز کردن علمم هستم.

روش نیوشاتراپی روشی خاص و منحصر به خود من و ابداع من هست که کار احیای موهای آسیب دیده و بازگشت سلامت طبیعی موها بدون صافی و اتوکشی رو به انجام میده.

نیوشا قائمی

نیوشاقائمی
نمونه کارها

رضایت مشتری


رفع مشکلات شوره، ریزش مو، چربی کف سر در سالن زیبایی عهدیه سلیمانیخدمات تخصصی احیای مو‎‌ - از ریشه تا ساقهخدمات تخصصی احیای مو‎‌ - از ریشه تا ساقهرفع مشکلات شوره، ریزش مو، چربی کف سر در سالن زیبایی عهدیه سلیمانیسالن زیبایی عهدیه سلیمانی ارائه دهنده‌ی خدمات احیای ریشه تا ساقه مواسکراب اسکالپ یا اسکراب کف سر

نمایش نمونه کارهای بیشتر


نمایش نمونه کارهای بیشتر